Web Site Tasarım Hizmeti

Web site hizmeti son yıllarda sıkça araştırılmaya başlamıştır. Küreselleşmeyle birlikte dijital pazarlama sektörü daha çok gelişmiş ve genişlemiştir. Bu bağlamda web site tasarımı gibi uygulamalar sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.Temel olarak web tasarımı, internet sitenizin arama motorlarında ulaşılabilir olmasını sağlayan, genel olarak hizmetleri, ürünleri veya kişileri tanıtmaya yarayan grafik ve metinlerin bir araya gelmesiyle oluşan çalışma olarak nitelendirilebilir. Bu çalışmanın son derece geniş kapsamlı olduğunu da belirtmekte fayda var. Web tasarım denildiğinde en basit tanımlamasıyla dijital ortamda markanın ya da kişinin görünen yüzü demek son derece uygun olacaktır.

domain nedir
Projenizi Dijital Boyuta Taşıyın

Web tasarımı noktasında da belirtmek gereken birçok bilgi vardır. Bu bilgilerin en başında internet sitesinin HTML diline sahip olduğundan dolayı bu işi bilen uzmanlar tarafından yapılması gerektiği noktasında şekillenmektedir. Uzmanların donanımlı ve detaylı bir çalışma sağlayarak bir web site tasarımı uygulaması oldukça gereklidir.

 

Web tasarımını başarılı bir şekilde uygulayan kişiye web tasarımcısı denirken iyi yapılan bir tasarımında gerek müşteri kitlesini gerekse ürünlerin tanıtımının yapılmasında rolü çok büyük olacaktır. Hem müşteri memnuniyeti hem de firma kalitesi net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Kullanıcı dostu olan web site tasarımları genellikle uzmanların kontrolünde işleme alınır.

Web Sitenizi Nasıl Tasarlıyoruz

web tasarımı nasıl yapıyoruz-1

Projelendirme: Web sitesi hazırlanırken projelendirme ilk etapta olmazsa olmaz bir unsurdur. Bunun tema sebebi tasarımda istenilen grafik ve metinlerin kullanıcının gözünü yormaması ve mutlaka sektörünüzle alakalı olmasından kaynaklıdır. Proje ne kadar profesyonel olursa memnuniyet o denli yüksek olur.

Temel olarak belirtmek gerekir ki kullanıcının sitenize girdiğinde arayacağı bilgiye çok hızlı ulaşması onun sitede kalma suresini hızlandıracağından dolayı başarılı sonuçları ortaya çıkaracaktır

Grafik: Grafik yapılanmasıyla, web sitenizde kullanacağınız grafiklerin, fotoğrafların ve simgelerin sitenizi yavaşlatmaması gerekmektedir. Bu bağlamda hiçbir kullanıcı geç açılan site ya da sayfada durmak istemez. Bu sebeple grafiklerinizi olabildiğince sade anlaşılır ve sıkıştırılmış şekilde hazırlamalısınız.

Yazı Karakteri: Aslında yazı karakterine çok dikkat edilmez anca yazı tipi bir web sitesi için çok önemlidir. Çoğun yazılımcı buna dikkat etmiyor olabilir ancak güvenli yazı tiplerini kullanmak her zaman faydalı olacaktır.

İçerikler: Kullanıcılara hizmet ya da ürünleri sunabileceğiniz okuyucunun da bilgi alabileceği düzeyde olması gerekir. Özgün ve SEO uyumlu içerikler her zaman arama motorlarının gözünde kıymetlidir. İçeriklerinizi profesyonel bir şekilde hazırladığınızda kullanıcının size ve markanıza olan güveni daha yüksek olacaktır.

İçerikleriniz mutlaka belli bir kalıp içerisinde yani anahtar kelime odaklı olması gerekiyor. Arama motorları anahtar kelimeye göre sitenizi öne çıkaracağından dolayı kelimelerinizi uygun oranda yazı içerisine dağıtmanız gerekir

Belirtilen bu maddeler web tasarımının olmazsa olmaz unsurlarıdır. Durmaz Medya olarak yer aldığımız bu süreçte uzman kadromuz ile donanımlı bir hizmet sağlamaktayız. Web tasarımı uzmanlarımız sizler için gerekli tüm desteği sunacaktır.

internet, simge, küre-1881760.jpg
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Ankara Web Tasarımı

Ankara web tasarımı konusu sıkça araştırılmaktadır. Piyasanın dijital dünyaya yönelmesiyle birlikte sanal süreçlere daha çok önem verilmiştir. Bu bağlamda sektörünüz ne olursa olsun önce hedefinizi belirlemeniz gerekiyor. Belirtmek gerekir ki hedefiniz olmadan yola başlamış olmak sizi bir sıfır geri düşürecektir. Web sitenizin hedefini belirledikten sonra mutlaka arama motorlarının istediği kodlamaların oluşturulmuş olmasına dikkat etmelisiniz. Ankara web tasarımı işini profesyonel bir destek alarak yapmanız sizler için son derece faydalı olacaktır.

Web tasarım Ankara firması olarak bize internet sitemiz üzerinden ulaşmanız halinde profesyonel bir web tasarımı hazırlayabilir ve en kısa surede teslim edebiliriz. Bilindiği üzere her modern işletmenin başarılı olmak için güçlü ve iyi bir web sitesine ihtiyacı olduğunu bilmek için bir pazarlama uzmanı olmanıza gerek yok. Bu bağlamda internet, şirketler için giderek daha hayati bir araç haline geldi, tüketicilerin yüzde 97’si yerel işletme bulmak için kullanıyor. Maliyet ve teknik bilgi eksikliği gibi engeller, küçük işletmelerin neredeyse üçte birinin web sitesi kurmasını engelliyor.

Belirtmek gerekir ki yeni sayfaların ve özelliklerin nasıl tasarlandığı ve geliştirildiği konusunda belirli bir sistem vardır. Özellikle bu durumun bölgeden bölgeye değişebilirken, çoğu büyük işletme web sitelerini ve uygulamalarını oluşturmak ve geliştirmek için bazı aşamaları ve adımları takip ederler.

Yeni bir sitenin veya uygulamanın tasarımı, çok sayıda taslak ve toplantı gerektiren büyük bir girişim olabilir, ancak tek bir sayfa değişikliği genellikle bir kişinin taslak oluşturabileceği bir çalışma olacaktır. Ankara web tasarımı için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sağlayabilirsiniz.

web sitesi hızlandırmak

Firmamız profesyonel bir web tasarım hizmeti sunar. Bu bağlamda web sitesi geliştirme ve tasarım sürecinde yapılması gereken bazı durumlar vardır. Bu sayede temiz ve pratik bir web tasarımı oluşturmaktır.

Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır

 Bu bağlamda müşteriler genellikle web tasarımını belirli bir şirketin veya ürünün kalitesiyle ilişkilendirerek duyusal sorunlara neden olur. Bu sebeple, olumlu bir kullanıcı deneyimi ve müşterilerin geri gelmesini sağlayan bir imaj sağlamak için temiz ve pratik bir tasarım şarttır.

Yukarıda ki tüm koşullar ele alındığında kurumsal web tasarımı noktasında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başarılı bir web tasarımı kullanan şirketler, her zaman kullanıcılarının dikkatini kendi yollarıyla çeker. Bu durumda firmanın en yüksek seviyeye gelmesini sağlayan en önemli kriterdir.

Bu bağlamda kurumsal kimliğinizi başka bir WordPress web sitesi yerine özgün tasarımınızla ifade etmeniz her açıdan faydalıdır. Gerekli detaylar web tasarım projeleri için de oldukça önemlidir. Bunun temel sebebi, bir kullanıcının web sitenizi ilk ziyaretinde, web sitenize ulaşmak için genellikle bir arama motorunu veya sosyal medyayı tıklamalarıdır. Başarılı hizmete sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz hala teknolojiye ayak uyduramayan firmalardan mısınız
Daha Hızlı Satış 87%
Potansiyel Müşteri 81%
Müşteri Memnuniyeti 98%
Başarılı Site 87%

Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal web tasarımı firmaları ön plana çıkarmaktadır.  Firmamız bünyesinde uygulanan web tasarımı taslağından memnun kaldıktan sonra, tasarımcıya ilgili notlarla beraber teslim edeceğimizi belirtmek gerekmektedir. Kurumsal web tasarımı noktasında uzmanlarımız yeni bir tasarım oluşturacaktır. Bu aşamada yeni web sayfasının, uygulama sayfasının veya özelliğin gerçekçi bir görüntüsü yapılarak donanımlı hizmet sağlanır. Uzmanlarımızla birlikte web sitesi kurulumunun diğer aşamasına geçmek üzere işlevsel bir web sayfasına dönüştürecek bir web geliştiricisine (yazılımcı) proje teslim edilir.

Belirtmek gerekir ki web geliştiricileri, tasarımcının çalışmasını gerçek hayattaki bir web sayfasına, uygulama sayfasına veya özelliğe dönüştürdükten sonra, siteyi veya uygulamayı canlı yayınlamaz. İlk etapta bunu bir “sanal alana” yerleştirirler ve bu ağ, bir subdomain ya da yerel ağ olabilir. Bu noktada gerçek siteyi etkilemeden denemeler yapılabilir. Değişikliklerden memnun kalındığında ve gerekli revizeler verildiğinde, bu yeni sayfa veya özellik sitenizin veya uygulamanızın gerçek sürümüne dönüştürülür. Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle sitenin admin paneli yani içerik yönetim sistemi de programlanır. Bununla birlikte web sitesini kullanacak kişiye yönetim paneli ile ilgili bilgiler aktarılır. Ankara web tasarımı olarak yer aldığımız bu süreçte uzman kadromuz ile birlikte donanımlı bir hizmet sunmaktayız.Firmamız bünyesinde yer alan uzman kadromuz, tüm istek ve taleplerinize açıktır. 

Worpress Web Tasarım

WordPress web tasarımı eklenti ve tema yönetimi bakım planımızın bir parçası olarak,  web sitenizin güvenliğini ve sürekliliğini sürekli olarak sağlamak için tüm tema dosyalarını, eklentileri ve uzantıları en son sürümlerle güncel tutacaktır. Firmamız wordpress web tasarımı noktasında donanımlı hizmet desteği sunmaktadır. Uzman kadromuzun bu noktada profesyonel olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Bu bağlamda Web geliştiricileri ekibimiz WordPress’te benzersiz bir uzmanlığa sahiptir. Firmalarınızın web sitelerimizi oluşturmak için çeşitli üst düzey WordPress geliştirme araçları kullanıyoruz. Firmamıza başvuran müşterilerimizin beklediği yüksek standartları karşıladığından emin olmak için yalnızca web sitenizi tasarlamak, geliştirmek ve test etmek için mevcut olan en iyi, en sofistike teknolojiye yatırım yapıyoruz.

Ankara web site tasarımı

Firmamıza başvuran müşterilerimizin beklediği yüksek standartları karşıladığından emin olmak için yalnızca web sitenizi tasarlamak, geliştirmek ve test etmek için mevcut olan en iyi, en sofistike teknolojiye yatırım yapıyoruz. Tasarlanacak olan web sitesinin tarzı, sayfa sayısı, fonksiyonelliği, kullanılan hosting ve alan adı uzantısı gibi türlü etkenler; web tasarım hizmetinin fiyatı üzerinde rol oynar. Web tasarım alanında hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerimizin bulunduğu sektöre uygun web siteler tasarlamaktadır. Biz de bu hizmet alanına dair ortalama fiyat aralıklarını sizin için araştırıp belli değişkenleri gözeterek sizinle paylaşmaya çalışacağız.

Durmaz Medya olarak WordPress altyapılı özel tasarım projeler ile akılda kalıcı, hızlı, sade ve zekice  hazırlanmış projelere sahip olabilirsiniz. Özellikle uzun yıllardır devam eden hizmetlerimizde birçok sektörü tanımakta ve doğru analizler sağlayarak etkileşimi maksimuma yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yıllara meydan okuyan tecrübemizin beraberinde getirdiği tasarım, web geliştirme bilgimiz ve kurumsal alandaki yeteneklerimizi birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve uygun fiyat ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda firmamız tarafından wordpress uzmanı ya da müşterilerin aklında şekillenen tasarımlar ve talepler doğrultusunda projeler geliştirmekteyiz.

Profesyonel Web Tasarım

web tasarımı özellikleri

Biz profesyonel web tasarım Ankara firmaları başta olmak üzere Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin için hazırlayıp sunabiliriz. Bizimle iletişime geçen her müşterimizi önce dinler sonra proje aşamasına geçeriz. Bu noktada bizden beklediğinizi net olarak anlayabilmek için kafanızdakini bizimle paylaştığınızda alacağımız yol hem daha hızlı olur hem de beklentinizin de üzerinde bir web tasarım gerçekleştirebiliriz.

 

Profesyonel web tasarım Ankara olarak başarılı referanslar edindik. Kurumsal bir web tasarımdan bahsedebilmemiz için mutlaka doğru firmalar tarafından yapılması gerekir. Bu durumda firmamızın daha önceki referanslarına bakarak anlayabilirsiniz. İçinde özgün fonksiyonel ögeler barındıran; hazır olmayan benzersiz görsellikler bulunduran; tasarım aşamasındaki her işlemin kullanıcı deneyimindeki karşılığı hesap edilen; bütün sayfaları içerikleriyle arama motorlarına göre optimize edilmiş olan profesyonel web sitesi fiyatları da farklılaşmaktadır.

Genellikle nitelikli bir web tasarım firmasının; web tasarım hizmeti için net bir fiyat vermeyip müşteriye göre teklif alması veya teklif oluşturması normaldir. Bu bağlamda Durmaz Medya olarak nitelikli web tasarım firması hizmet vereceğimizi belirtmek gerekmektedir. Belirtmek gerekir ki web sitesinin sadece bir şirket logosunu ve çalışma saatlerini listeleyen araçtan fazlası olması gerekir.

Bu noktada profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi, pazarlama, satış ve ürün / hizmet eğitimi de dâhil olmak üzere çok sayıda önemli işletme işlevine hizmet etmelidir. Durmaz Medya’nın uzman web tasarımcıları, modern web sitesi işlevselliğinin uygulanmasında uzmanlaşarak, web sitenizin işiniz için en iyi şekilde tasarlanmasını sağlar. Firmamız, Ankara Web Tasarım arayışlarınızda en iyisidir.

Bilgi notu düşmek gerekirse etkileşimli haritalardan ve özel iletişim, gönderim formlarından e-ticaret çözümlerine ve dijital alışveriş sitelerine kadar web tasarımcılarımız, işletmenizi çevrimiçi ortamda güçlendirmek için en son ve en alakalı araç ve yardımcı programlarda tam anlamıyla uzmanlaşmıştır. Firmamızın modern işlevleriyle web sitenizin tüm potansiyelini ortaya çıkarın. Web tasarımı içerisinde Durmaz Medya kalitesi ile yapılmaktadır.

Puanımız

Öncelikle domain ve hostinge ihyacınız olacaktır. Gerekli sitelerden satın aldıktan sonra WordPress üzerinden yapacaksınız tema satın alınır. Temaların birçok demo örneği olduğu için sektörünüze göre seçim yapabilirsiniz.

Ankara web sitesi yapımı konusunda en iyi firmayı bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Bu bağlamda Durmaz Medya olarak web sitesi yapımı konusunda etkin bir süreç gözetmekteyiz.

Ankara web sitesi fiyatları araştırıldığında farklı rakamlarla karşılaşmaktasınız. Bu farklılıklar konusunda da sizler için en iyi bütçeyi sunan firmamız, tercih edilesi bir sistem sunmaktadır.

Profesyonel web tasarımı konusunda uzman kadromuz ile ilerleme sağlamaktayız. Bu konuda site yapımında en ince ayrıntısına kadar gerekli işlemler yapılmaktadır.

Web tasarım nedir? sorusu sıklıkla merak edilmektedir. Bu bağlamda Web tasarımı nedir? sorularına verilebilecek doğru ve net bir tanım aşağıda yer almaktadır:

Web tasarım temel anlamıyla bireylerin uygun görülen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan tasarımlardır. Farklı şekillerde tasarlanma imkanı bulan web tasarımı, uzman kişiler aracılığıyla  yapılmalıdır. 

Web tasarım nasıl yapılır sorusuna cevaben belirtmek gerekir ki; Bu bilgiden hareketle web tasarım ilk olarak araştırmalar yapılarak ilerleme sağlanmaktadır. Bu bilgilerden hareketle web sitenizi işletmenizin sektörel veya kurumsal kimliğini en iyi benimsetecek bir çalışmayla ilerletmeniz gerekmektedir..

Tüm bilgilerden hareketle uygulanan web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstermeniz gerekmektedir.

Web tasarım fiyatları ne kadardır, web tasarımı ankara fiyatları konusunda ilerleme sağlamanız için önemli adımlar atmanız gerekmektedir. Bu bağlamda belirtmek gerekir ki fiyatlandırmalar taleplere göre farklılaşmaktadır.

Web tasarım projelerinde olması gereken özellikler nelerdir sorusuna cevaben aşağıda yer alan maddeler şu şekildedir:

+ Responsive Tasarımı
+ SEO Uyumlu 
+ Güvenlik Altyapısı
+ Hosting Kurulumu
+ İçerik Yönetim 
+ Metin ve Görsel İçerik Geliştirme Hizmeti

Kurumsal web tasarım, firmanızın kurumsallığını ön plana alınarak yapılan site tasarımını kapsamaktadır. Profesyonel web tasarımı için iletişimde kalın.

WordPress Web sitesi Fiyatları.

WordPress neden tercih ediliyor?

WordPress güvenlik taraması.

WordPress güvenli mi? Detaylar.

Wix mi WordPress mi ?

Web tasarımı önemli detayları.

Scroll to Top
Hemen Ara