Web Tasarım Hizmeti

Hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak kullanıcı uyumlu çözümler sunmaya odaklanmış bir dijital ajansız..

10 yıllık tecrübemiz ile daha ileri gitmeyi hedefleyen her gün kendisine hedef koyan bir Ankara web tasarım firmasıdır.

Durmaz Medya, sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak için modern ve yenilikçi Web Tasarımları, işinizi ve kazancınızı arttıracak Google Adwords Reklamları, Reklamsız Google Arama Motorunda üst sıralarda yer almak için SEO Çalışması, Ürünlerinizi internet ortamında satabileceğiniz E- Ticaret Sistemleri, Marka tanınırlığı için Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik Çalışması gibi hizmetleri sunmaktadır.

Durmaz Medya - Ankara Web Tasarım - Eryaman Web Tasarım - Eryaman SEO Hizmeti - Eryaman Google Reklam Firması
Durmaz Medya - Yaratıcı Tasarım - Eryaman Web Tasarım

Yaratıcı Tasarım

Müşterilerimizin İstekleri Doğrultusunda Özgün Bir Biçimde İstedikleri Şekilde Tasarımlarında Değişiklik Yapabiliyoruz.

Durmaz Medya - Doğru Yatırım - Eryaman Web Tasarım

%100 Doğru Yatırım

Durmaz Medya’yı Seçerek Alacak Olacağınız Hizmet İçin Harcayacağınız Para Diğer Firmalara Göre %20 – %35 Tasarruf Sağlarsınız.

Durmaz Medya - 7/24 Müşteri Desteği - Eryaman Web Tasarım

7/24 Müşteri Desteği

Müşterilerimizin Almış Oldukları Hizmet İle İlgili Sorun ve İsteklerine 24 Saat İçinde Kesin Çözüm Garantisi

Durmaz Medya - Amacımız - Ankara Web Tasarım - Eryaman Web Tasarım

Bir Dijital Ajans Olarak Amacımız

Sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve firmanızı müşterilerinizin gözünde kurumsallığını daha da artıracak web siteleri yapmaktadır.

Durmaz Medya - Hedefimiz - Ankara Web Tasarım - Eryaman Web Tasarım

Dijital Ajans Olarak Hedefimiz

Durmaz Medya, kendine özgü tarzı ve yaklaşımları ile önemli bir marka olarak firmaların zihninde yer edinmek ve müşteri portföyünü her geçen gün artırarak her zaman en iyi hizmeti sunmaktır.

Ankara Web Sitesi

Müşteri Portföyümüz

Ankara’da bulunan ofisimizde, her geçen gün artan her biri farklı meslek dallarından oluşan müşteri portföyü ile 100’ü aşkın firmaya hizmet vermekteyiz. Durmaz Medya’ya duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyoruz.

Diğer Dijital Ajanslardan Farkımız

Kişiye Özel Çalışma

Durmaz Medya olarak amaçlarımızın arasında her zaman en son teknolojik sistemleri ve çözümleri müşterilerimize sunmak, bu sayede ise ürününüzü veya hizmetinizi daha büyük mecraya tanıtmak ve duyurmak amacıyla size özel çalışmalar yapmaktadır.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi

Web sitelerin de yer alan kullanışsız bilgi yığınına dönen bilgiler yerine müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulabilecekleri, anlaşılır bilgilere sahip web siteleri oluşturmaktır.

Uzun Ömürlü İş Birliği

Müşterilerimize her zaman dediğimiz gibi en son yenilikçi çözüm önerileri sunarak onların markalarını yurt içi ve yurt dışında tanınır marka seviyesine getirmektir.

Şeffaf Çalışma Mantığı

Durmaz Medya olarak özellikle Google Reklam Danışmanlığı hizmetinde şeffaf panel mantığıyla Google Ads’in kendi uygulaması üzerinden yönetim imkanı sağlıyoruz. Diğer firmalar gibi kendi panelimiz var gibi bahaneler üretmiyoruz. Ne harcadığınızı rahatça takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizin Hakkımızda Yaptığı Yorumlar?

Kurumsal web sitemizin yapımında gösterdikleri sıcak ve deneyimli ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Diğer kurumsal web sayfalarımızda da yine Durmaz Medya ile çalışmayı düşünüyoruz. Hızlı ve sorunsuz hizmetleri ile sektördeki birçok firmadan farklılaştıkları için başarılı…

Title

Durmaz Medya ile hem SEO çalışması hem de çözüm ortaklığı yapıyoruz. Bu durumdan fazlasıyla memnunum. Aksiyon alma süresi çok hızlı ve kaliteli müşteriyi bizimle buluşturabiliyorlar. Teşekkürler Emrah bey

Title

Harika bir çalışma disiplini ve muazzam çalışkan ekip her şeyin mükemmelini yapıyorlar. İşinizi profesyonel olan bu ekibe (Durmaz Medya’ya) yaptırın.

Title

Reklam ve Yazılım işleri için çalıştığımız firma, ilgili ve işinde iyi arkadaşlar. Gönül rahatlığı ile işlerinizi verebilirsiniz. Teşekkürler

Title

Durmaz Medya ile beraber çalışıyoruz. Verim tahmin ve isteklerimizin üzerinde oldu. Projemize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Title

Sevgili Emrah kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum. Yapmış olduğu doğal çalışmalar neticesinde sitemiz çok güzel bir ivme kazanmış durumda. Başarılarının devamını diliyorum

Title

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?