Durmaz Medya olarak yer aldığımız bu süreçte Web Tasarımı, SEO Hizmeti, Google ADS( Adwords) ve Sosyal Medya Danışmanlığı konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla donanımlı bir hizmet sunmaktayız. 2012 yılından bugüne kadar müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar inşa etmekteyiz. Bu noktadan hareketle Türkiye’de yer aldığımız tüm sektörlerde, referanslarımızın memnuniyetini esas alıyoruz.
Özgün tasarımlar ve yenilikçi hizmetlerden yararlanarak donanımlı ve başarılı web siteleri tasarlamaktayız. Web Tasarımı yaparken kullanıcıların istek ve taleplerine göre şekillendirmekteyiz. Gelişen teknolojinin tüm olanakları ile desteklenen web tasarımlarımız, kurumsallık çerçevesinde planlanmaktadır. Her türlü sorununuza çözüm üreteceğimizi de belirtmek isteriz.
Hayallerinizin ötesinde bir internet sitesi oluşturan uzman kadromuz, süreç boyunca tüm isteklerinize uygun olarak ilerlemektedir. Bu noktadan hareketle kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

heart, curve, health-3689233.jpg

Vizyonumuz

Firma olarak vizyonumuz, değişen ve gelişen dünya düzenine yönelik olarak her alanda gelişme sağlamaktır. Kurumsallık çerçevesinde adım atmanın yanı sıra iş dünyasında da üretkenliğini, başarıyı ve profesyonelliği ön planda tutarak ilerlemekteyiz. Bu bağlamda markalarınızı daha görünür kılarak geleceğe hazırlamaktayız.

Misyonumuz

Durmaz Medya, yapılan tüm işlemlerde kullanıcıların talepleri doğrultusunda ilerleme kaydetmektedir. Bu noktadan hareketle projelerimizde etkin, hızlı, akılcı çözümler üreterek, gelişen teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri, yazılım hizmeti ve bilişim hizmetleri sunmaktayız.

Bizi tercih eden  müşterilerimizden birkaçını aşağıda sıraladık.
logo
logo-1
magnet hastanesi logo
Screenshot 56 Hakkımızda
Scroll to Top
Hemen Ara