seo, google, search-896175.jpg

SEO hizmetinde de rakip ve rakip analizi konusu oldukça önemlidir. Bu bağlamda rekabet analizi yapılan tüm işlemlerin donanımlı parçalarından biridir. SEO işlemlerinin en önemli parçalarından biri rakip analizi, piyasada etkin bir şekilde yer almanız için son derece önemlidir.

Web sitenizi aramaların ilk sıralarında görüntülemek için rakiplerinizin ne yaptığını bilmek ve buna istinaden kendinizi geliştirmek elbette ki başarıyı getirecektir. Rakip analizi yaparken web sitelerinde ki içerikleri kopyalamak son derece yanlış olacaktır. Bu duruma dikkat ederek ilerleme sağlamanız gerekmelidir.

Google algoritması noktasında başarı sağlamak sizler için son derece önemli olacaktır. Rakiplerinizin tüm olanakları ve performanslarını analiz ederek detaylı bir süreç sunmakta fayda var. Bu süreçler sonunda elde edilen veriler dâhilinde rakip analizi sürecine dâhil olmuş olacaksınız.

SEO rakip analizinin başarılı bir şekilde ilerletilmesi gerekmektedir. Bu durumun temel sebebi sektörde en iyisi olmanız noktasında şekillenmektedir. Durmaz Medya olarak yer aldığımız bu süreçte rakip analizi, anahtar kelime analizi, özgün içerik gibi birçok uygulamayı donanımlı bir şekilde ilerletmekteyiz.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi, Durmaz Medya olarak sizlere sunulan hizmetlerden biridir. SEO hizmetinde ki tüm aşamaları donanımlı bir şekilde uygulamaktayız. Rakip stratejinizi donanımlı bir hale getirmek için size etkili veriler sağlayacak bir kısımdır. Anahtar kelime analizini bazı temel unsurları baz alarak yapmaktayız. Bu unsurları şu şekilde belirtebiliriz:

  • Rakiplerinizin sıralama aldığı ancak sizin yer almadığınız anahtar kelimeler,
  • Google aramaları ve kullanıcıların talepleri

Yukarıda yer alan belirli anahtar kelimeler için sıralama zorluğunu tespit etmeniz için rakip sayfaları incelemeniz gerekir. Bu işlem sonrasında bu sayfalardaki işinize yarayacak belirli faktörleri analiz etmeniz gerekecektir. Durmaz Medya olarak tüm süreci donanımlı bir şekilde ilerletmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Scroll to Top
Hemen Ara