Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal medya danışmanlığı son zamanlarda hızla değişen dünya düzenine paralel olarak gelişim göstermiştir. Bunun yanı sıra günümüzün hızla gelişen dijital dünyasında tüm firmalar pazarlama stratejilerini sanal dünya aracılığıyla uygulamaktadır. Bu noktadan hareketle sosyal medya danışmanlığı sıklıkla araştırılan bir sektör halini almıştır.

sosyal medya hizmeti almak istiyorum

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle firma sahipleri sosyal medya üzerinden çalışma sağlamaktadır. Sosyal medya danışmanlığı veren firmamız bu noktada donanımlı bir hizmet sunmaktadır diyebiliriz. Temel olarak her bireyin internette sosyal medya hesaplarını ziyaret ettiğini ele alırsak, bu hesapların yönetilmesi oldukça faydalıdır. Bilindiği üzere marka ve hizmetlerin sosyal medya yoluyla pazarlanması firmalar için önemli bir konudur.

sosyal medya danışmanlığı fiyatlari

Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;
• Hedef Kitle Belirleme Stratejileri
• Özgün İçerik
• Yaratıcı Tasarımlar ve Logo Tasarımı
• Takipçi ve Beğeni Arttırma
• Sosyal Medya Raporlamaları

 

Yukarıda yer alan tüm hizmetler sosyal medya uzmanımız aracılığıyla hizmetinize sunulmaktadır.
Uzman kadromuz gerekli hedef kitleyi oluşturur ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve markanızı rakiplerinizin önüne taşımanız için gerekli tüm işlemleri uygular.

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenizi uzman ekibimiz ile güçlendirelim.
Sosyal medya reklamları
Sosyal Medya
Reklamları

Sosyal medyanın olmazsa olmazı Facebook ve İnstagram  sponsor reklam ile satışlarınızı artırırız.

kullanıcı etkileşimi

Kullanıcı
Etkileşimi

Sosyal medyada hedef kitlenize özel hazırladığımız içerikler ile kullanıcı etkileşimini artırıyoruz.

İçerik Analizi

İçerik
Analizi

Sosyal medyada hedef kitlenize özel hazırladığımız içerikler ile kullanıcı etkileşimini artırıyoruz.

hizli donusum

Hızlı
Dönüşüm

Markalar için büyük bir pazar payı olan sosyal medya hesaplarınızda hızlı dönüşüm sağlayarak satışlarınızı katlayalım!

Özellikle kullanıcıların satın alacağı hizmet noktasında ilk olarak sosyal medyayı takibe alması danışmanlık noktasında büyük önem arz etmektedir. Bireyler artık bir marka veya ürünle ilgili yorumları sosyal medya üzerinden okuyarak eylemlerini ona göre gerçekleştirmektedirler. Bu bağlamda işletmeniz için sosyal medya yoluyla ürün ve hizmetlerinizin tanıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara’da bulunan firmamız, donanımlı bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde gerekli tüm işlemleri yerine getirmekteyiz. Firmamız alanında uzman sosyal medya uzmanları ile çalışır, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden tanıtırken gerekli tüm adımları uygular.

Sosyal medya danışmanlığı sunduğumuz süreç boyunca başarıyı hedeflemekteyiz. Bilindiği üzere hedef kitle belirleme sosyal medya reklamcılığında en önemli unsurlardan biridir diyebiliriz. Firmanızı yüceltmek için sosyal medya hizmeti almanız son derece faydalı olacaktır. Sosyal medya danışmanlığı konusunda bireylerin memnuniyeti ilk planda yer almaktadır. Aynı zamanda bu memnuniyet sayesinde firmanızı reklamını iyi bir şekilde sağlayabilirsiniz. Durmaz Medya olarak yer aldığımız bu süreçte sosyal medya uzmanlarımız en doğru hedef kitleye ulaşmanız için çalışmalarını yapmaktayız. Genellikle İnstgram, Facebook gibi mecralarda firmanızı yüceltmek için tüm adımları doğru bir şekilde atmaktayız.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya danışmanlığı konusunda Ankara’da birçok referansa sahip firmamız ile çalışarak firmanızı öne çıkarabilirsiniz. Başarılı ve profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı noktasında etki konumda yer alan firmamız, donanımlı hizmet sunacaktır. 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hizmeti de sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle kısa vadeli beğeni veya takip amacıyla değil işletmenizi veya markanızı büyütmek için en uygun sisteme Durmaz Medya aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Sosyal medya platformları arasında yer alan Facebook, İnstagram, Twitter sisteminde müşterilerinizle etkileşimde olmak için bizimle çalışmanız son derece büyük bir tercih olacaktır.

Sosyal medya Hizmeti

Firmamız bünyesinde uzman kadromuz ile özgün içerikler üreterek markanızı büyütmenizi sağlıyoruz. Bu noktadan hareketle Facebook Reklam, İnstagram Reklam Paketlerine ekonomik fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Firmamızda çalışan sosyal medya uzmanlarımız kurumlara, sosyal medyada daha aktif ve stratejik reklam yapmaları konusunda destek vererek, kurumun daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamaktadır. 

Sosyal medya hizmeti sayesinde firmanızın daha geniş kitlelere hitap edeceğinizi belirtmek isteriz. Bu bağlamda profesyonel bir çalışma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sosyal medya hizmetimize dâhil olan adımları şu şekilde belirtebiliriz;

 • Sosyal medya yönetimi
 • Özgün içerik üretme ve geliştirme
 • Organik takip sağlama beğeni arttırma
 • Ürün, hizmet tanıtımı

Yukarıda yer alan tüm hizmetlerimiz Durmaz Medya aracılığıyla hizmete dahil edilmektedir.

social-media

Bireylerin sosyal medya kanallarından etkin şekilde yararlanabilmesi için gerekli tüm adımların atılması gerekmektedir. Sosyal medya hizmeti sayesinde günümüzde tüm markalar ve şirketler pazarlama stratejilerini oluşturarak hedef kitlelerine yönelik güncel kampanyalar yapmaktadırlar. Bu durum dijital pazarlamanın geldiği noktayı göstermektedir. Mevcut sosyal medya ağları kullanılarak doğru şekilde uygulayan firmamız başarı hedeflerini doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Sosyal medya hizmeti konusunda profesyonel bir çalışma sergileyerek ön plana çıkacağınızı belirtmek isteriz. Artık tüketicilerin tamamı satın alacakları ürünleri internet ortamında arattıkları için potansiyel müşterilerinize sosyal medya kanalları üzerinden doğrudan ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize hızlı bir şekilde etkileyici olarak ulaşabilmeniz ise markanızın bilinirliğini arttırmanızı sağlar. Mevcut ve potansiyel müşteri kitleniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız ise geleceğe yönelik planlarınızı yaparken sizlere büyük bir katkı sağlar. 

Durmaz Medya olarak markanızı, ürünlerinizi ve hizmet alanlarınızı detaylı bir şekilde araştırarak hedef kitlenizi belirliyoruz. Bunun yanı sıra hedef kitlenizin belirlenmesinden sonra yer aldığınız sektördeki rakiplerinizin sıkı bir analizini yapıyoruz. Detaylı tüm bilgiler için sosyal medya kanallarındaki hesaplarınızın bütün görsel ve metin tabanlı düzenlemelerini baştan yaratıyoruz. Uzmanlarımız ile birlikte hesaplarınızın takibini titiz bir şekilde yaparken, aynı zamanda sizlere sosyal medyadaki aktiviteleriniz ile ilgili detaylı bir raporlama sunuyoruz. Bu uygulamalar sosyal medya hesaplarınız tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve yönetilmiş oluyor.

Sosyal Medya Hizmeti Nasıl Yapılır?

Sosyal medya, gelişen teknolojiye paralel olarak donanımlı bir reklam aracı halini almıştır. Özellikle tanıtım konusunda sosyal medya hizmeti, son derece geniş bir alanı kapsamaktadır. Peki, sosyal medya hizmeti nasıl yapılır? Bu konuya açıklık getirmek için yazımızı derledik. Keyifli okumalar.

Sosyal medya hizmeti ilk etapta doğru bir firma aracılığıyla uygulamaya dâhil edilmelidir. Bu bağlamda doğru ajans ile çalışmak son derece etkili olacaktır.  Sosyal medya hizmeti sürecinde markaların, ürünlerin veya şirketlerin sosyal medyadaki varlıklarının yönetimini sağlamak hedef alınmaktadır. Bunun yanı sıra dijital pazarlama, müşteri ilişkileri, iletişim stratejileri ile uyumlu olarak sosyal medyada görünmesini sağlamaktayız.

Sosyal medya yönetimi ile birlikte firmanızın görünürlüğünü en üst seviyeye çıkarak hedef kitlenize erişim sağlamaktayız. Bu noktada hedef kitlenin oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz. Sosyal medya ağlarında Sosyal görünürlük sağlayarak, sürekli müşteri elde etmeye yönelik faaliyetlerde bulunmaktayız. Bu bağlamda tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya hizmeti sağlarken müşterilerin isteklerine yönelik iletişim strateji oluşturduğumuzu belirtmek isteriz. Bu sayede geri dönüşlerimiz son derece olumlu olmaktadır. Bunun yanı sıra uyguladığımız tüm faaliyetlerin raporlaması ve analizini yaparak gerekli bilgi akışını sağlamaktayız.

Sosyal medya hizmetinin yapım aşamasında yer alan özgün içerik üretimi ile firmanızı ön plana çıkarmaktayız. Bununla birlikte faydalı ve eksik yönlerin analizi sonucu yeni strateji planlarına odaklanılarak izlenecek yolu belirliyoruz.

Yukarıda yer alan tüm hizmet adımları vesilesiyle başarıyı ön plana tutmaktayız. Sosyal Medya danışmanlığı veren firmamız, uzman kadromuz ile gerekli tüm adımları atmaktadır. Sosyal medya mecraları kullanıcılar açısından son derece erişilebilir durumdadır diyebiliriz. Bu bağlamda bu ağlara yönelmeniz sosyal medya, herkes tarafından özgünce kullanılabilir. Sosyal medya hizmetimizde paylaşımlara ve yorumlara anında müdahale edilebileceğini belirtmek isteriz. Durmaz Medya olarak yer aldığımız bu süreçte bütün hizmetleri uygulamaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile donanımlı bir hizmete sahip olacağınızın altını çizmek isteriz. Özellikle İnstgramın büyük bir platform halini almasından kaynaklı olarak sosyal medya ağları işinize yarayacaktır. Peki, sosyal medya yönetimi yaparken takipçi ve beğeni nasıl sağlanır? Bu konuda uzman destek sunan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle tüm reklam tanıtımlarınızı donanımlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu bağlamda kullandığımız araçları şu şekilde belirtebiliriz;

 

social media 1 Sosyal Medya Danışmanlığı

Genel olarak araçların başarılı bir şekilde kullanılması gerekli geri dönüşleri sağlayacaktır diyebiliriz. Gerekli tüm tasarımları sunmak için kullandığımız uygulamalar profesyonellik esasına dayanarak donanımlı bir hal alacaktır.

Son zamanlarda sosyal medya yönetimi, büyük ve küçük tüm işletme türleri için çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinin hayati bir parçası haline geldi. Sosyal ağların da sürekli değişiyor ve gelişiyor olması uzmanlık gerektirmektedir. Bu bağlamda birçok işletmenin her değişime ayak uyduracak zamanı veya deneyimi yok. Sosyal medya uzmanları dâhilinde bu sisteme ayak uydurabilirsiniz.

sosyal medya reklam

Durmaz Medya bünyesinde yer alan sosyal medya danışmanlarımız, dijitale dair güncellenen her şeyin işinize maksimum fayda sağlamasını sağlamak için şirketinizi, sektörünü, rakiplerini ve hedef kitleyi araştırır. Bu araştırmalar ışığında tüm isteklerine paralel bir yanıt sağlar.

Sosyal medya yönetimi sisteminde kampanyalarınızı analiz etmek ve gerekli adımları atmak için tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Durmaz Medya bünyesinde yer alan sosyal medya danışmanı, işinizi geliştirmenize yardımcı olur. Bu bağlamda potansiyel müşteriler bulmanızı, bağlantılar oluşturmanızı ve hatta satış yapmanızı sağlar. Potansiyel müşteri analizini donanımlı bir şekilde uygulamanın başarı getirdiğini belirtmek gerekmektedir. Gelişen dünya düzeninde internet kullanımının iyileştirilmesi ve yaygınlaşmasıyla iletişim biçimlerimiz de değişti. Bu noktada özellikle sosyal mecralarda dijitalleşmek için gerekli tüm sistemlerin analiz edilmesi gerekmektedir.

Dijital platformlarda sosyalleşmek ve daha görünür olmak maddi olarak bizlere destek sağlayacaktır. Bu noktada stratejilerin iyi belirlenmesi gerekmektedir. Belirtilen stratejiler, kişisel paylaşımların da ötesine geçerek, zaman içinde kurumsallaşmanın da bir gerekliliği haline geldi. Böylelikle pazarlama piyasasının dijitalleşmesi ile de sosyal medyanın önemi, onun ayrı bir uzmanlık alanı olmasından anlaşılabiliyor.

Firmanızı ve markanızı ön plana çıkarmak için sosyal medya hizmeti alabilirsiniz. Özellikle ticari faaliyet gösteren işletmeleriniz ilk etapta yer almak üzere kurumsal kimlik inşası yaratmaktan tutun marka bilinirliğini ve dolayısıyla ürün veya hizmet satışını artırmak olsun, sosyal medyadaki varlığımızı belli bir strateji üzerinden yürütmek zorundayız.

Sosyal medya planları belirlemek pazarlama noktasında muazzam faydalar sunacaktır. Bu bağlamda donanımlı strateji kurmak başarının kilit noktası olarak tanımlanmaktadır. Milyonlarca insanın sürekli olarak ziyaret ettiği sosyal medya ağları, Pazar alanı halini almıştır. Bu noktada birçok satış ve görünürlük meydana gelmektedir. Genel olarak takipçilerinizle alacağınız etkileşimler, marka bilinirliğinizin artması gibi konularda, büyük resmi daha başarılı hale getirebilecek bir etkendir diyebiliriz. Piyasada yer alan rekabet ortamından hareketle pazarlama kitlenizi daha iyi anlamak için gerekli tüm sistemleri sunmaktayız. Bununla birlikte sosyal medya kullanımlarına yönelik yapacağınız analizler sonrasında hangi platformlarda (Twitter, Facebook, Instagram vs.)  gibi mecralarda başarınızı arttıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Her markanın bir hedef kitlesi vardır. Bu hedef kitlenize paralel olarak hazırladığımız tüm olanaklar sayesinde müşterileriniz ile etkileşiminiz artacaktır. Mutlu müşteriler ile başarılı bir süreç ilerletmeniz artık daha kolay. Bu bağlamda özgün içerikler konusuna ve amacınıza uygun olarak video veya başka formlara değinmek gerecektir. Tüm ihtiyaçlarınıza paralel olarak donanımlı bir hizmet sunmaktayız.

Sosyal Medya Danışmanı

Kimdir bu sosyal medya danışma? Ne iş yapar ve hangi koşullarda ilerler? Tüm bunlara cevap bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sosyal medya danışman, sosyal ağlarda ki etkileşiminizi arttırmak için gerekli tüm sistemleri ilerletir. Bunun yanı sıra size muazzam bir vakit kazandırmaktadır.
Başarılı ve uzman bir sosyal medya danışmanı, yalnızca işinizi geliştirmenize, müşteri adayları oluşturmanıza, bağlantılar oluşturmanıza vb. yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda vaktinizi boşa çıkarır. Bu vakit il diğer işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Sosyal mecralarda yer alan uygulamalarda ki stratejinizi bir danışmana teslim etmek hayatınızı ve çalışma prensibinizi değiştirir.

Sosyal medya danışmanı, markanızı teslim edeceğiniz donanımlı bir bireydir. Durmaz Medya olarak ye aldığımız bu süreçte sosyal medya danışmanımız sayesinde uzun vadeli ilişkiler, marka bilinirliği ve sürdürülebilir büyüme oluşturmanız büyük oranda sağlanacaktır.

Sosyal medya uzmanı sayesinde rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Bu noktada bize güvenmeniz yeterli olacaktır. Genellikle sosyal medya uzmanımız sürekli bir araştırma içinde olacağından, belirli hashtag’leri analiz edeceği, başkalarının sizinkine benzer ürün ve hizmetler hakkında söylediklerini göreceği ve insanların sosyal medyaya koymuş olabileceği soruları yanıtlayacağı için, rakiplerinizin de stratejilerini açıkça görebilirler. Bu bağlamda donanımlı bir sürece adım atmış olacaksınız.

Sosyal medya danışmanı her zaman erişilebilir bir konumdadır. Bunun net bir tanımı olarak sosyal medya uzmanlarının çevrimiçi olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Sosyal medya uzmanlarının genel görevlerini şu şekilde belirtebiliriz

 • Sosyal medya uzmanlarımız, veri analizi ile markanıza en uygun hedef kitleyi ve bu kitlenin en popüler sosyal medya platformlarını tespit ederek başarılı politikalar uygulamaktadır.
 • Markanızın hedef kitlesine hitap etmek için en uygun faaliyetlerde bulunmaktadır. Durmaz Medya olarak buna büyük oranda fayda sağlamaktayız.
 • Yukarıda belirtilen hedef kitleye yönelik hesapları ve gündemi takip ederek stratejiler geliştiriyor olmamız sizler için muazzam bir imkân sunacaktır. Bu bağlamda potansiyel müşterilerinize daha kolay erişim sağlıyoruz.
 • Sosyal medya yönetimi noktasında kurumsal kimliğinizi en profesyonel, en kurumsal şekilde oluşturmak için sosyal medya hesaplarınızı en baştan kurmaktayız. Bu bağlamda tüm ihtiyaçlarınız tamamlanmış olacaktır.
 • Firmanızın görünürlüğünü arttırmak için gerekli tanıtım ve kampanyalarınızın geniş kitlelere ulaşması için gerekli tüm planlar uygulamaktayız.
 • Sosyal medya yönetimi noktasında özgün içerik planlamaları yaparak etkileşim oranınızı arttırmaktayız. Bu bağlamda işlemleriniz için Durmaz Medya ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Sosyal medya yönetimi vasıtasıyla sizinle etkileşime giren tüm müşterilerinizle birebir iletişim kuruyoruz. Telefon trafiğinizin de bu noktada arttığını belirtmek gerekmektedir.
 • Sosyal medyada aktif hale gelerek marka değerinizi artırmak için çeşitli çekilişler ve kampanyalar planlayarak daha geniş bir kitleye erişim sağlamaktayız.
 • Rakiplerinizin farkındayız. Bu piyasada en etkin konumda yer almanız için tüm işlemleri yerine getirmekteyiz. Her ihtimale karşı tedarik zincirinde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.
 • Gerekli tüm sosyal medya platformlarında reklam çalışmaları düzenleyerek sizler için en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
 • Sosyal medya işlemlerinizi haftalık ve aylık olarak düzenli analiz ediyor ve raporluyoruz ve bu bağlamda sizlere donanımlı bir hizmet sunuyoruz.
Scroll to Top
Hemen Ara