wordpress-web-sitesi-ne-kadar

WordPress Web Sitesi Ne Kadar

WordPress web sitesi ne kadar ve fiyatı nedir gibi sorular müşterilerimizden tarafımıza oldukça fazla oranla gelmektedir. Durmaz Medya ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için bu yazımızı derledik. Keyifli okumalar dileriz.

WordPress web sitesi ve bloglar oluşturmak için kullanılan bir içerik yönetim sistemidir. Web sitesi oluştururken aynı zamanda güvenli kullanım için oldukça fazla oranda tercih edilen WordPress günümüzde en çok tercih edilen içerik yönetim sistemidir. WordPress sitesi ne kadar sorusunu cevaplandırmadan önce belirtmek gerekir ki fiyatlandırmayı etkileyen temel faktörler vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hosting alanının türü ve büyüklüğü
  • Alan adı uzantısı
  • Web yazılım dili tercihi
  • Hizmet kalitesi
  • Kullanılan eklentiler
  • Kullanılan tema
  • SEO hizmeti

Belirttiğimiz gibi bu faktörler WordPress ile web sitesi yaparken fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerdir. WordPress içerik yönetim sistemi ile web sitesi ve bloglar oluşturarak güvenli bir şekilde web sitenizi yönetebilirsiniz. SEO hizmeti kapsamında da oldukça etkili ve yaygın bir biçimde kullanılan WordPress, en güvenli içerik yönetim sistemlerindendir.

Web sitesi yaptırırken işlevselliği ön planda tutmalı ve maliyetlendirmelerden kaçınılmamalıdır. Bu durumla beraber yapılacak ödeme tek seferde ve sağlıklı bir web sitesi için harcandığında daha sonrasında problemleri en aza indirme konusunda da bir yatırımdır. Web sitesi firmaların en önemli tanıtım aracı olmasıyla birlikte ziyaretçilerin dikkatini çekecek estetik düzeyde ve görünümde olmalıdır. Etkileşim için en önemli faktörlerden olan web sitesi tasarımı özenle ve dikkatle yapılmalıdır. Bunun sonucunda ziyaretçi trafiği akışı ile birlikte yeni etkileşimler beraberinde gelmektedir.

wordpress-site-hizini-nasil-olceriz

Web Sitesi Yapımı Kaç TL

 

Web sitesi fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibi bazı faktörlere bağlı değişiklik göstermektedir. Gelişmiş teknoloji ve dijitalleşme ile birlikte günümüzde tanıtım algısı web sitelerine yönelmiş durumda. Bunun nedeni ise herkes tarafından internet ortamında ulaşılabilir olması ve incelenmesidir. Bu durumla birlikte firmalar web sitelerine özen göstermeye yönelmiştir. Web sitelerinin yalnızca bilgisayar ortamında değil aynı zamanda mobil görünümde de kullanıcılar için aynı konfor ve kullanımın sağlanması atlanmaması gereken son derece önemli bir detaydır.

Web sitesi fiyatları kullanıcılar ve müşteriler tarafından merak edilen bir konudur. Bu konuya istinaden net bir fiyat vermek söz konusu olmamakla beraber değişiklik göstermektedir. Web sitesi fiyatlandırmaları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılan tema ve eklentilere bağlı olarak değişiklik gösteren fiyatlandırmalar ile web sitesi fiyatları değişiklik gösterirken Durmaz Medya ailesi olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İçerisinde bulunduğumuz sektörde önceliğimiz müşteri memnuniyeti olarak çalışmalarımızı sürdürerek ilerleme kaydetmekteyiz.

Web sitesi fiyatlarının yanında web sitelerinin ek masrafları da bulunmaktadır. Bunları da belirtecek olursak temel özellikle karşılanabilen durumlar varken ücretli olarak da özel bir uygulama gerektiren durumlar olabilmektedir. Talebiniz doğrultusunda bir değerlendirme yaparak web sitenizin ihtiyaç duyduğu kaynakların durumu ile fiyatlandırma doğru orantılıdır demek mümkün.

Bu durumda web siteniz için gerekli kaynak ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemek gerekmektedir. Alan adı, hosting planı, SSL sertifikası gibi temel gereklilikler öncelikte olmalıdır. Beraberinde web sitenizin tasarımı da estetik görünüm ve kullanışlı olması açısından son derece önemlidir. Bu noktada web tasarımı için kullanılan tema ve şablonu dikkate almak gereklidir. Benzersiz tasarımlar ve ilgi çekici web tasarımı için doğru adreste olduğunuzu belirtmekte fayda var.

SEO hizmeti kapsamında da web sitenizin başarı oranını kontrol etmek ve yönetmek için uyumlu olması gerekmektedir.

 

 

Scroll to Top
Hemen Ara