ucretsiz-wordpress-temalari

Ücretsiz WordPress Temaları

Ücretsiz WordPress temaları sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle belirtmek gerekir ki sosyal medya dünyasında, ücretsiz temaların önemi her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte belirtmek gerekir ki ücretsiz WordPress temaları, desteklenmedikleri veya bazen amatör geliştiriciler tarafından tasarlandıkları için riskli olduğuna dair bilgiler edinebileceksiniz.

Ücretsiz WordPress temaları kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz etkiler sunacaktır. Özellikle belirtmek gerekir ki WordPress temanızın iyi bir destekle kaliteli bir tasarım olmasını sağlamak web sitenizin performansı için büyük bir önem arz etmektedir. Bununla birlikte lisanslı temalar sizler için daha iyi bir seçenek olacaktır.

Yukarıda yer alan bilgilerin yanı sıra bazı ücretsiz WordPress temaları da bireyler için cazibeli bir seçim olarak değerlendirilmektedir. Büyük bir işlevsellik oranı sunan bu ücretsiz temalar, ücret ödemeniz gereken bazı temalardan daha iyi işlevsellik sağlıyorlar. Bu noktadan hareketle detaylı bir araştırma sağlayarak donanımlı bir sürece adım atabilirsiniz.

Tüm bilgilerden hareketle sistemde 50’den fazla ücretsiz WordPress teması yer almaktadır. Bu temaları donanımlı bir şekilde araştırarak kendiniz için en önemli adımları atabilirsiniz. Belirtilen bu ücretsiz temalar, hobiler, blog yazarları ve düşüncelerinin çevrimiçi bir günlüğünü yapmak isteyenler için ideal olmakla birlikte donanımlı bir web sitesi tasarımında da kullanılabilir.

WordPress eklentileri konusunda bilgi almak için blog yazımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

ucretsiz-wordpress-temalari-nedir

Tamamen Ücretsiz WordPress Temaları 2022

 

Ücretsiz WordPress temaları konusunda Durmaz Medya olarak farklı örnekler sunmaya çalıştık. Bu örnekler arasında yer alan temalardan kendinize en uygun olanı tercih ederek ilerleme sağlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan temalar, ücretsiz WordPress temaları arasında yer almaktadır.

  • Sidney

Sidney teması sıklıkla kullanılan temalar arasında yer almaktadır. Sidney teması, temel olarak şirketler ve serbest için tasarlanmıştır. Bu noktada ise belirtmek gerekir ki özelleştirme seçenekleri, Google Yazı Tipleri, logo yüklemeleri konusunda seçenekler olarak geniş bir yapılanma sunmaktadır. Ücretsiz WordPress temaları arasında en çok ilgi gören temayı yansıtmaktadır.

Yukarıda yer alan bilgilerin yanı sıra tam ekran kaydırıcı, büyük resimleri veya promosyon afişlerini sergilemek isteyenler için güzel bir şekilde çalışırken, tam renk kontrolü en üst düzey markalama ortamı sunmaktadır.

  • Airi

Airi, genel olarak sade bir temanın yansıması olarak tanımlanmaktadır. Tasarımında yer alan sadelik ücretsiz WordPress temaları arayan bireylerin ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda yüksek oranda beyaz alan ve temiz tipografi ile güzel, ferah bir tasarıma sahip yeni bir WordPress temasıdır. Bu yapısından kaynaklı olarak okurların içini ferahlatmaktadır!

Airi temasının, içeriğinde yer alan başlık alanı, ziyaretçilerin sizinle iletişime geçmesini sağlayan eylem çağrısı ile birlikte işletmeniz için donanımlı bir yapılanma sunmaktadır. Bununla birlikte şirket sloganınızı veya misyonunuzu sunmak için geniş kapsamlı başlık resmine sahiptir.

  • Neve

Modern bir yapılanmanın ana teması olan Neve, şirketlerin ilgi odağı olmuştur. Neve teması Gutenberg eklentisiyle uyumlu ve son derece donanımlı bir mekanizma sunmaktadır. Tasarım konusunda da muazzam bir yapılanma sunmaktadır. Böylece kullanıcı deneyiminin müthiş oranda yüksek olduğunu eklemek gerekmektedir.

Temel olarak küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve ajanslar için iyi bir seçenek olan Neve, renk ve yazı tipleri konusunda da başarılı bir sistem sunmaktadır. Belirtilen renk ve yazı tiplerini özelleştirebilirsiniz.

  • Zakra

Zakra teması da son hız kullanılan ücretsiz WordPress temaları arasında yer almaktadır. Bununla birlikte modern ve son derece estetik görünüme sahip olan Zakra teması, e-ticaret demolarına kadar çeşitli demolarla birlikte gelir. Bununla birlikte Zakra’yı kişisel veya kurumsal bir blog oluşturmak için de kullanımınıza dâhil edebilirsiniz. Ücretsiz WordPress temaları arasında yer alan Zakra, oldukça esnek bir temadır.

  • Hestia

Ücretsiz WordPress temalarına göz gezdirirken büyük bir önem vermeniz gereken konu özelliklerdir. Bu konuda da Hestia, sizler için muazzam bir seçim olacaktır. Hestia, temel olarak  premium özellikler noktasında oldukça etkileyici çözümler sunmaktadır. Bilindiği üzere Hestia’yı indirmek ve WordPress sitenizde başlatmak için hiçbir şey ödemenize gerek yok. İlk etapta belirtmek gerekir ki temanın hızlı kurulumlar ve güzel kullanıcı etkileşimleri için basit, materyal bir tasarımı vardır. Bu tasarım sizler için geniş kapsamlı bir görüntü sunacaktır.

Hestia, mobil cihazlarda güzel bir görüntü kalitesi sunmaktadır. Bununla birlikte çok amaçlı işlevsellik sunarak işletmeniz için donanımlı işlemler arz eder.

ucretsiz-wordpress-temasi

Ücretsiz WordPress temaları konusunda Durmaz Medya olarak farklı maddelerden bahsettik. Detaylı bir bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Ankara SEO hizmeti konusunda etkin bir süreç gözeten firmamız, sizler için muazzam bir deneyim sunacaktır.

Puanımız

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara