S.S.S.

Aşağıda bizlere sık sorulan sorular yer almaktadır.

Dijital Ajans olarak piyasada en çok karşılaştığımız soruları sizler için aşağıda soru – cevap kısmında yanıtladık. Aklınıza takılan başka sorular olursa eğer hemen bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal Web Site Fiyatı Ne Kadar ?

Durmaz Medya, Ankara Web Tasarım Firması Olarak Sizlere En Uygun Fiyatlı Web Sitelerini Sunmaktadır. Karar Vermeden Önce Birde Bizden Teklif Alınız. Diğer Firmalar Gibi Her Özellik İçin Ek Fiyat Talep Etmiyoruz. Sabit Fiyat Garantisi Veriyoruz.

SEO Hizmeti Ne Kadar ?

Site SEO Hizmetimizin Fiyatı İstediğiniz Anahtar Kelime Grubu ve Kelimelerin Zorluğuna Göre Değişmektedir. Diğer Firmalar Gibi Yıllık 30.000 TL gibi ücret asla talep etmiyoruz. Ankara SEO Hizmeti Konusunda En Uygun Fiyatlı Firmayız…

Google Reklam Danışmanlığı Ücreti Ne Kadar ?

Google Reklam Danışmanlığı Konusunda Diğer Firmalar Gibi Net Bir Fiyat Talep Etmiyoruz. Aylık Harcamanız Üzerinden Cüzzi Bir Miktar Danışmanlık Parası Talep Ediyoruz. Harcamanız Arttıkça Danışmanlık Ücretimiz de Düşüyor…

Google'da Reklamsız Nasıl Üst Sıralarda Yer Alırım ?

Google Arama Motoru ya da diğer arama motorlarında en üst sırada değil fakat ilk sayfa ilk sırada yer almanız mümkün. Organik Trafik yöntemi ile yani SEO çalışması ile mümkündür.

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatı ?

E-Ticaret Web Sitesi İle Ürünlerinizi Dünya Çapında Herkese Satabilirsiniz. Bunun İçin Sizlerden Kurumsal Bir Web Site Fiyatımızın Biraz Fazlasını Talep Ediyoruz.

Yıllık Olarak Ne Kadar Ücret Talep Ediyorsunuz ?

Web Sitesi Tamamlandıktan Sonra Sizlerden Yıllık Olarak Sadece Domain Yenileme Ücreti + Web Hosting + Teknik Destek Ücreti Talep Edilmektedir. Bu Fiyatta Ortalama Olarak Yaptırmış Olduğunuz Web Sitesinin 4’te 1’ine hatta bazen daha azına denk gelmektedir.

Web Sitesi Tasarımında İstediğim Gibi Düzenleme Yapılabilir Mi?

Web Sitelerinizi Kişiye Özgün Tasarımlar Sunmaktayız. İstediğiniz Örnek Göstermeniz veya Kafanızda Yer Alan Şablonu Bize Anlatmanız Yeterlidir. Web Sitenizi İstediğiniz Biçimde Tasarlayacağız.

Web Siteme Nasıl Resim, Video ya da Yazı Ekleyebilirim?

Web Sitenize Talep Edeceğiniz İstek Doğrultusunda İster Bizim Tarafımızdan İsterseniz de Sizin Tarafınızdan Tüm Cihazlardan Erişip Dosya Yükleme İşlemi Yapabilirsiniz.

Logo Tasarımı Yapıyor Musunuz ?

Evet, İsteğiniz Doğrultusunda Uygun Fiyata Sizlere Kurumsal Kimlik Tasarımı Konusunda Yardımcı Olabiliriz.

Google Ads Paneliniz Var Mı?

Hayır, Çünkü Bizde Her Şey Şeffaf Olduğundan Dolayı Sizleri Kandırmıyoruz. Tüm İşlemlerinizi Siz Kendi Telefonunuzdan Google Ads Mobil Uygulaması Sayesinde Yönetebilirsiniz.

Neden Durmaz Medya?

Ankara’da Bilişim Sektöründe Faaliyet Gösteren Durmaz Medya Sizlere Her Zaman Yenilikçi Çözümler Sunmak İle Birlikte En Uygun Fiyatlar ve Şeffaf Çalışma Mantığı İle İşlerini Tamamlamaktadır.

Web Sitesi Teslim Edildikten Sonra Desteğiniz Var Mı?

Web Sitesi Teslim Sürecinden Sonrada Kesintisiz Destek Hizmetimiz Devam Etmektedir. İstediğiniz Zaman İstediğiniz Vakit Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?