Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Site Tasarımı Firmanızın Kurumsal Kimliğini Ön Plana Çıkarır.

Kurumsal Web Site Tasarım internet sitesi sahibi firmanın kurumsal kimliğini ortaya çıkaran en önemli bileşendir. Web sitenizin tasarımı ve kullanılabilirliği kullanıcıyı ne kadar çok etkileyebiliyorsa kullanıcı sizi tercih edecektir. Durmaz Medya olarak sizler için tasarımları oluşturma sürecimizde rakip firmalarınızı inceleyerek, onların eksik yönlerini tespit ederek sizi daha farklı kılacak yöntemler,fikirler ve çözümler ortaya koyuyoruz.

Ucuz Web Tasarım

Google sıralamalar da üst sıralarda yer almak istiyorsanız eğer web siteleriniz mutlaka responsive tasarım (mobil uyumlu) olmak zorundadır. Kullanıcıların sitenizde zaman harcarken mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşamalıdır, bu husus Google için çok önemli bir kriterdir. Kullanıcıyı ne kadar fazla zaman harcarsa web sitenizin o kadar kullanıcı deneyimi üst seviyede demektir. Kullanıcı deneyimini her zaman en üst seviyede tutmak adına farklı fikir ve çözüm yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal Web Site Tasarımı İle Ne Kazanırsınız ?

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimliğinize ve hedef kitlenize yönelik mobil uyumlu olarak tasarlanmış bir web sitesi marka ve firma değerine fayda sağlar.

Müşterilere Kolay Erişme

Kurumsal bir web sitesi ile hangi coğrafi bölgede olursanız olun yurt içi ve yurt dışında bulunan tüm müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Reklam Aracı

İnternetin olmadığı dönemlerde sokaklarda yer alan reklam panoları çok önemliydi artık reklam için o kadar para harcamanıza gerek yok… İstediğiniz gibi yönetebileceğiniz reklam panonuz var.

Gelir Artışı

Web siteniz sayesinde ürünlerinizi ya da işlerinizi daha detaylı tanıtım yaparak gelir artışı sağlayabilirsiniz. Trafik sayınız fazla olduğunda bir adım ilerisi olan E-ticaret sistemini düşünebilirsiniz.

94'ten Fazla Firma

Potansiyel müşteri sayımızı gün geçtikçe artırmaktayız.

290'dan Fazla Reklam

Google reklam danışmanlığı konusunda işinin ustasıyız.

495 Proje Teslim

495 fazla çeşitli projelerde yer aldık ve tamamladık.

9 Yıllık Tecrübe

Daha yolun başındayız ve tecrübe ve bilgimizi artırıyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?